تبلیغات
SeaTrade & Transport - هدف وبلاگ
هدف از این وبلاگ:

سعی كرده ام محلی مناسب برای تبادل نظر و به اشتراك گذاری اطلاعات خود در زمینه های مربوط به دریانوردی و بازرگانی دریایی ایجاد كنم تا از این طریق به گسترش هرچه بیشتر این صنعت بزرگ و حیاتی برای كشور، به سهم خود كمك كرده باشم.

متاسفانه با گذشت چندین سال از تصویب رشته های بازرگانی دریایی در گرایش های مختلف هنوز این رشته ها ناشناخته باقی مانده اند. بنابراین برآن شدم تا در ابتدا اطلاعات كلی و تقریبا كاملی از این رشته در اختیار عزیزانی كه شاید در هنگام انتخاب رشته تحصیلی برای سطوح دانشگاهی( خصوصا این رشته) با مشكل مواجه هستند قرار دهم.  وظیفه  این اطلاع رسانی برعهده رسانه ها و وزارت علوم می باشد ولی به سبب كوتاهی این سازمانها مجبور به ایجاد این تارنما شده ام تا عزیزان داوطلب و دانشجویان آینده با اطمینان و آگاهی كامل مبادرت به انتخاب نمایند.

در ضمن با توجه به نبود مطالب فارسی در زمینه علوم دریایی و ضرورت دسترسی به این مطالب قبلا در وبلاگی به آدرس حمل ونقل و بازرگانی دریایی  در رابطه با مطالب دریایی و گاهی درسی مربوط به این رشته مطلب می نوشتم. امیدوارم كه مفید واقع شده باشد.

در حال حاضر هم در بلاگفا و هم میهن بلاگ، وبلاگ نویسی دریایی را ادامه می دهم. علت وجود دو وبلاگ در دو سرویس دهنده مختلف و البته با مطالب تکراری تنها ایجاد یک حاشیه امن برای حفظ مطالب می باشد. باعث مسرت وخوشحالی است كه عده ای از دوستان دیگر در رشته های مختلف مرتبط با دریا نیز اقدام به وبلاگ نویسی نموده اند كه به انتخاب خود لینك این عزیزان را در بخش مربوطه همراه با توضیحی در مورد نحوه مطالب نوشته شده توسط آنها قرار داده ام.

امیدوارم فرهنگ وبلاگ نویسی در میان نخبگان دریایی نیز گسترش یابد تا كمك بزرگی به علاقمندان دراین زمینه شود.

 در مورد فرصت های شغلی این رشته و فارغ التحصیلانی که در سازمانهای مختلف مشغول بكار هستند. به لینک زیر مراجعه کنید.

انتخاب رشته داوطلبان کنکور 

 پانوشت:

۱- لطفا سوالات خود در رابطه با رشته تحصیلی را علاوه بر ارسال به آدرس ایمیل من در قسمت نظرات نیز مطرح كنید تا دیگر مراجعه كنندگان هم استفاده كنند.(حتما به ایمیل من ارسال شود)

۲- شماره تماس من در قسمت پروفایل هست در صورت ضرورت می توانید تماس بگیرید.

3- در صورتیكه دانشجوی این رشته در دانشگاههای دیگری هستید اطلاعات كاملی و بروزی از این رشته تهیه كنید تا با قرار دادن در این وبلاگ برای همه علاقمندان قابل استفاده باشد.

4- لطفا انتقادات/پیشنهادات خود را در قسمت نظرات مطرح كنید.

5- در قسمت Contact در بالای صفحه می توانید بدون ورود به ایمیل خود نظرتان را بطور مستقیم بدون مطرح شدن در بخش نظرات برای ما ارسال كنید.

6- اضافه شدن لینک وبلاگ یا سایت شما تنها بعد از بررسی مطالب صورت خواهد گرفت و در صورت صلاحدید بنده در هز زمان ممکن است حذف شود( البته زمانی که مغایر با اخلاق یا خارج از موضوع مورد نظر باشد این اتفاق می افتد).

با تشكر

مدیریت وبلاگ


SeaTrade & Transport

زكات علم آموختن آن به دیگران است